лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Технологія використання s'mime сертифікатів - це зашифрована система зв'язку, заснована на системі електронної пошти. Всі повідомлення зашифровані за замовчуванням. Вся конфіденційна інформація шифрується від відправки і зберігається в поштовій скриньці. Ваш поштовий ящик стає «скринею», яка може безпечно зберігати різноманітну конфіденційну інформацію і документи. Навіть якщо зашифровані документи якимось чином отримані незаконним шляхом, вони не приносять користі, оскільки їх неможливо розшифрувати.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua