лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

У 1834 р. відкрився перший в історії Києва університет - Київський університет Святого Володимира, який з тих пір став провідним національним освітнім та науковим центром. І сьогодні Київ - найбільший науковий центр в Україні. Саме У Києві знаходяться численні установи Національної академії наук України (НАНУ), Український інститут нафти і газу. Достовірну інформацію про всі освітні заклади Києва можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.